Miejsca do wypoczynku i treningu


Masz dość zgiełku wielkiego miasta? Poszukujesz miejsca, w będziesz mógł zyskać z naturą, zaczerpnąć świeżego powietrza, a przy okazji potrenować? Jeśli nie chcesz rezygnować z ćwiczeń, a jednocześnie marzysz o tym, aby spędzić czas na łonie natury, wybierz Warmię i Mazury!

Warmia i Mazury to miejsce, którego popularność od kilku lat nieustannie rośnie. Nic dziwnego – malownicze zakątki, mniejsze i większe jeziora oraz mnóstwo miejsc, które warto odwiedzić przyciągają tłumy turystów. Warmia i Mazury to dobra alternatywa dla nadmorskich podróży. Jeśli planujesz wakacje, bardzo dobre są właśnie Warmia i Mazury – to miejsce idealne nie tylko do wypoczynku, ale też do treningu. Co prawda znajdziesz tam dobrze wyposażone siłownie, jednego warto poznać też inne formy aktywności, na przykład możesz wybrać się na kajaki. Cały dzień spędzony na kajakach pozwoli Ci spalić mnóstwo kalorii, a twoje ramiona solidnie dostaną w kość – przekonasz się, że nie tylko podnoszenie ciężarów na siłowni możesz spowodować tak duże zakwasy. Warto sięgnąć po odpowiednie suplementy diety, na przykład kreatynę czy BCAA, które pozwolą Ci szybciej zregenerować się po bardzo aktywnym dniu nad jeziorem!

Trening na świeżym powietrzu to prawdziwa przyjemność. Jeśli planujesz wyprawę turystyczną, możesz zdecydować się na wycieczkę rowerową - dzięki temu połączysz przyjemne z pożytecznym, odwiedzisz ciekawe miejsca i malownicze zakątki Warmii i Mazur. Przy okazji możesz wykonać całkiem solidny trening, dzięki czemu Twoja forma nie obniży się podczas wakacji .

czytaj całość

Ćwiczenia i trening na łonie natury


Każdy, kto podjął decyzję o rozpoczęciu aktywności fizycznej, z pewnością zastanawia się, który rodzaj sportu będzie najlepszy dla niego. Niektórzy z nas od razu decydują się na na siłownię, inni – w szczególności kobiety – wybierają zajęcia fitness, jogę, a jeszcze inni poszukują możliwości treningu na łonie natury. Jeśli jesteś osobą, która uwielbia kontakt z przyrodą, aktywność na świeżym powietrzu są idealne dla Ciebie Istnieje wiele rodzajów sportu, które z łatwością można uprawiać na świeżym powietrzu. Jednym z nich jest marsz. Z pewnością warto się do niego przekonać - zrobienie 20 km szybkim tempem pozwala na znaczną poprawę kondycji, wyrzeźbienie mięśni nóg, a także na zasilanie organizmu ogromną ilością świeżego powietrza.

czytaj całość

Suplementacja podczas ćwiczeń


Regularnie trenujesz i zastanawiasz się, czy warto rozpocząć suplementację? Jeśli ćwiczysz od co najmniej kilku miesięcy, realizujesz starannie przemyślany plan treningowy i odpowiednio zbilansowanę dietę, z pewnością osiągasz satysfakcjonujące efekty swoich treningów. Niemniej jednak odpowiednio dobrana suplementacja pozwoli Ci nie tylko na wzmocnienie efektów ćwiczeń, ale też na pełniejsze odżywienie Twojego organizmu.

czytaj całość

Wczasy odchudzające na Warmii i Mazurach


Czujesz, że przybyło Ci odrobinę za dużo kilogramów i marzysz o tym, aby uzyskać dobrą formę i estetykę sylwetki? Jeśli wszelkie diety okazują się nieskuteczne, nie możesz zmotywować się do podjęcia regularnej aktywności fizycznej i zamiast chudnąć obserwujesz jak wskazówka uwagi nieustannie szybuje w górę, to na pewno pora na zdecydowane kroki. Jednocześnie dobrze by było, gdyby odchudzanie stało się przyjemnością. Doskonałą propozycją dla każdego, kto chce schudnąć, są wczasy odchudzające. Warmia i Mazury to jeden z tych zakątków Polski, które są szczególnie urocze, dlatego warto wybrać się na takie wczasy właśnie ta

czytaj całość

Kalistenika na Warmii i Mazurach? Dlaczego nie!


Kalistenika na zyskujące coraz większa popularność sport siłowo-wytrzymałościowy z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Sport ten uprawiany był już w starożytnej Grecji i w Rzymie, a dziś jego elementy wykorzystywane są między innymi podczas treningów amerykańskich żołnierzy Marines. Kalistenika pozwala na harmonijne rozwijanie swojej sylwetki, budowanie coraz lepszej formy i zwiększenie elastyczności i zwinności.

czytaj całość

Treningi biegowe – doskonałe na Warmii i Mazurach


Planujesz wyprawę na Warmię i Mazury i zastanawiasz się, w jaki sposób nie stracić tam formy? Pamiętaj, że siłowa to nie jedyne miejsce, w którym możesz trenować swoje miejsce. Warmia i Mazury to\ wyjątkowo urocza kraina, dlatego warto zdecydować się na trening na świeżym powietrzu – świetnie sprawdzi się tutaj bieganie.

czytaj całość

Na Warmii i Mazurach


Kontakt


Zostaw wiadomość - odpowiemy